Wakacyjne Hity
Image default
Europa

Najmodniejsze kurorty Lanzarote: gdzie można wypocząć najlepiej?

Dla wszystkich osób spragnionych luksusu i wypoczynku w pięknym otoczeniu, Lanzarote staje się doskonałym miejscem na wczasy. Tutejsze kurorty znane są z doskonałego zagospodarowania, a w ich okolicy nie brak miejsc, w których można wypoczywać do woli.

Wczasy na Lanzarote to propozycja dla tych, dla których Wyspy Kanaryjskie to przede wszystkim plaża oraz wiele ciekawych ofert uprawiania sportów wodnych. W wyspiarskich kurortach warunki pobytu są coraz lepsze, a co ważne – nie wiążą się z tym wyższe ceny.

Kurorty Lanzarote

Na Wyspach Kanaryjskich turystyka stała się przecież wyjątkowo ważnym elementem gospodarki, a miejscowi dbają, by turyści z całego świata wczasy spędzali właśnie w ich ośrodkach. Na Lanzarote, jednej z najciekawszych wysp w archipelagu Wysp Kanaryjskich, modnych ośrodków oraz luksusowych kurortów nie brakuje. W efekcie każdy z nas bez problemów znajdzie tu doskonałe miejsce na wczasy. Jakie ośrodki są najchętniej proponowane przez biura podróży?

Lanzarote

W gronie tych miejscowości, które od dawna cieszą się wielkim uznaniem w oczach turystów oraz organizatorów turystyki, znajduje się ciekawa miejscowość portowa – Puerto del Carmen. Ten ośrodek turystyczny znany jest dzięki idealnym warunkom do plażowania i uprawiania sportów wodnych. Biura podróży polecają też w tak ciekawym miejscu, jakim staje się kurort Costa Teguise. Czeka tu i park wodny, i wiele atrakcyjnych pól golfowych. Playa Blanca to kolejne miejsce polecane przez biura podróży tym, którzy na Lanzarote chcą przede wszystkim spędzić wspaniałe wczasy na plażowaniu.

Zobacz także

Przeprowadzka do Hiszpanii – kiedy warto się przeprowadzić?

redakcja serwisu

Turystyczny potencjał Macedonii

euro

Skarby Szwecji: Karlskrona

euro

Zostaw komentarz