Wakacyjne Hity
Image default
Europa

Najmodniejsze kurorty Lanzarote: gdzie można wypocząć najlepiej?

Dla wszystkich osób spragnionych luksusu i wypoczynku w pięknym otoczeniu, Lanzarote staje się doskonałym miejscem na wczasy. Tutejsze kurorty znane są z doskonałego zagospodarowania, a w ich okolicy nie brak miejsc, w których można wypoczywać do woli.

Wczasy na Lanzarote to propozycja dla tych, dla których Wyspy Kanaryjskie to przede wszystkim plaża oraz wiele ciekawych ofert uprawiania sportów wodnych. W wyspiarskich kurortach warunki pobytu są coraz lepsze, a co ważne – nie wiążą się z tym wyższe ceny.

Kurorty Lanzarote

Na Wyspach Kanaryjskich turystyka stała się przecież wyjątkowo ważnym elementem gospodarki, a miejscowi dbają, by turyści z całego świata wczasy spędzali właśnie w ich ośrodkach. Na Lanzarote, jednej z najciekawszych wysp w archipelagu Wysp Kanaryjskich, modnych ośrodków oraz luksusowych kurortów nie brakuje. W efekcie każdy z nas bez problemów znajdzie tu doskonałe miejsce na wczasy. Jakie ośrodki są najchętniej proponowane przez biura podróży?

Lanzarote

W gronie tych miejscowości, które od dawna cieszą się wielkim uznaniem w oczach turystów oraz organizatorów turystyki, znajduje się ciekawa miejscowość portowa – Puerto del Carmen. Ten ośrodek turystyczny znany jest dzięki idealnym warunkom do plażowania i uprawiania sportów wodnych. Biura podróży polecają też w tak ciekawym miejscu, jakim staje się kurort Costa Teguise. Czeka tu i park wodny, i wiele atrakcyjnych pól golfowych. Playa Blanca to kolejne miejsce polecane przez biura podróży tym, którzy na Lanzarote chcą przede wszystkim spędzić wspaniałe wczasy na plażowaniu.

Zobacz także

Minorka. Mniejsza siostra Majorki

euro

Wyjazdy na narty autokarem – pomysł tanie wakacje w zimowej scenerii

redakcja serwisu

Spisz na Słowacji – jakie atrakcje turystyczne warto zobaczyć

euro

Zostaw komentarz