Wakacyjne Hity
Image default
Polska

Rejs po Zatoce Gdańskiej – wspaniała atrakcja dla całej rodziny!

Wakacje na Pomorzu i w Trójmieście to jedna ze stałych opcji spędzania urlopu. Chyba każdy urlopowicz planując wakacje rozmyśla o tej destynacji, nawet wówczas, gdy jej ostatecznie nie wybiera. Trójmiasto i góry to standardowe dwa kierunki, obligatoryjne dla wszystkich tych, którzy spędzają wakacje w kraju. Obie te destynacje to idealny sposób spędzania wakacji, szczególnie z dziećmi.

Rejs po Zatoce Gdańskiej, czyli co robić w Trójmieście?

Każdy kto spędza wakacje w Trójmieście nie może narzekać na brak atrakcji. Nawet wówczas, gdy pogoda nie zachęca do leżenia na plaży, chociaż właśnie biały piasek i morze to największy magnes przyciągający tutaj turystów. Każda osoba spędzająca urlop, nawet bardzo krótki nad morzem zwykle planuje przyjemności, które czekają ją, by urozmaicić sobie wakacje. Obecność morza nakazuje wręcz skorzystanie z jego zasobów. Rejsy po Zatoce Gdańskiej to jedna z opcji, która przenosi nas z lądu na morze i pozwala obejrzeć go z inne perspektywy.

Jak przebiega rejs po Zatoce Gdańskiej?

Żadna z ofert rejsów po Zatoce Gdańskiej nie jest tak atrakcyjna jak wycieczka motorówką Follow Me 150KM ze sternikiem. Polega ona na wynajmie motorówki wraz ze sternikiem, który obsługuje motorówkę. I to on nią kieruje, a wynajmujący może spokojnie cieszyć się widokami, mimo, że tak naprawdę zamienia się w załogę motorówki.

Łódź wynajmuje się na 8 godzin, bo tyle może trwać rejs po zatoce. Sternik łodzi płynie tam, gdzie życzy sobie wynajmujący. Najczęściej z pokładu łodzi chcemy oglądać Hel, Gdańsk, Gdynię i Sopot, podczas rejsu można podziwiać najpiękniejsze krajobrazy Zatoki Gdańskiej od strony morza, plaże, mola, morskie latarnie, porty handlowe i rybackie i oczywiście zabytki. Na łódź można zaprosić 8 osób, nie licząc sternika, mogą to więc być dwie rodziny lub grupa przyjaciół, ciekawych wrażeń i oczekujących nowej przygody.

Motorówka wyposażona jest w liczne udogodnienia, które poszerzają możliwości obserwacji fauny i flory morskiej. Na pokładzie znajduje się echosonda GPS, która informuje płynących, czy motorówka przepływa właśnie nad ławicą ryb. Goście na pokładzie przez chwilę mogą poczuć to co czują rybacy dalekomorscy, gdy wyruszają na połów.

Rejs po Zatoce Gdańskiej można zrealizować nawet późnym wieczorem. Motorówka wyposażona jest bowiem w oświetlenie LED RGB oraz oświetlenie nocne. To udogodnienia, które uniezależniają łódź od pory dnia i pogody. To doskonała okazja na niezapomniany rejs, pełen morskiego powietrza, fal, otwartej przestrzeni i niezapomnianych widoków.

Zobacz także

Odpoczynek pod Warszawą – gdzie się udać?

redakcja serwisu

Górskie uzdrowiska. Krynica

euro

Spacerkiem przez Wałbrzych

euro

Zostaw komentarz