Wakacyjne Hity
Image default
Świat

Szalone filmy z podnóży udostępniane w internecie

Jak wiadomo, wszystko na tym świecie się zmienia – jednak w ostatnich czasach możemy odnieść wrażenie, że zmiany te następują coraz szybciej, a przy tym gwałtowniej. W pierwszym momencie myślimy, że oznaczają one przede wszystkim coraz to nowsze możliwości.

Nie jest to jednak regułą – do niektórych zjawisk odnosimy się z nieufnością, widząc, że niekoniecznie mogą się okazać tym, czego byśmy z utęsknieniem oczekiwali. Tak właśnie ma się sprawa z rzeczami takimi jak na przykład udostępnianie szalonych filmów z podnóży, którym ludzie mogli być niepokojeni od czasu do czasu.

Oczekiwano na jego nadejście, jako że według wielu osób było ono jedynie kwestią czasu. Dlatego też ludzie rzeczywiście spodziewali się zaniku prywatności, zawczasu próbując się jakoś na to przygotować.

W szczególności dlatego, że ciągle dochodziły ich słuchy

W szczególności dlatego, że ciągle dochodziły ich słuchy, jakoby udostępnianie szalonych filmów z podnóży już właściwie stało się faktem. Miało to być doskonale widoczne: na podstawie wiele mówiących przesłanek można było uznać, że niedługo dojdzie do utraty życia poza wirtualnym, co jest nieuchronne.

Aczkolwiek, całe te przewidywania okazały się, na nasze szczęście, całkowicie chybione. Choć miało być to takie nieuchronne i właściwie zdążyć już zaistnieć, niczego takiego nie stwierdzono – a przynajmniej nie w takim kształcie i skali jak miało to wyglądać.

W taki oto sposób udostępnianie szalonych filmów z podnóży stało się czymś, co można uznać za chybioną prognozę, która się nie sprawdziła. Dzięki temu nie musimy się dzisiaj martwić internetowym ekshibicjonizmem tylko spokojnie skupić się na swoich sprawach. Na szczęście, nie zawsze najbardziej pesymistyczne przewidywania stają się prawdą.

Zobacz także

Zwiedzanie Dubrownika – miejsca, które musisz zobaczyć!

redakcja serwisu

Czy warto polecieć do Omanu?

euro

Odkryj skarby Bali: Denpasar

euro

Zostaw komentarz